My młodzież ;)

kmchk

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#1 2010-07-12 21:24:58

Tusia_Rudu

Administrator

5806508
Zarejestrowany: 2010-07-01
Posty: 41
Punktów :   

Grill - 30.06

Na początku wakacji udało nam się zmajstrować wreszcie grilla Zapewniłam lokum, a do jedzonka przyłożyli się wszyscy. Łukasz na przykład pod czujnym okiem mojej mamy zrobił sałatkę grecką z serem feta... Tak, mieliśmy przy tym niezły ubaw, zanim jeszcze dotarła dalsza część ekipy.
No co dalej...
-grillowaliśmy i jedliśmy
-walczyliśmy mieczami... a w zasadzie tłukliśmy się ostro, co niektórzy nawet się turlali
-oglądaliśmy filmy: Alicję w Krainie Czarów, The Game i... nie pamiętam co to było?
-zjedliśmy całą masę niezdrowych rzeczy - chipsów, prażynek itd i popiliśmy to wszystko równie niezdrową colą
-... powyższe poprawiliśmy bananami z musem truskawkowym (ok 3:00 nad ranem? - jakoś tak), który jakimś cudem znalazł się nawet na balkonie (mus był wszędzie... wszędzie!)
-Michał padł po pierwszym filmie i wstał najbardziej niewyspany
-wszyscy polegliśmy koło godziny 5:00-6:00 na materacach i wtedy właściwie już nie chciało nam się spać
-rano szybkie śniadanie i ekipa "maluchowa" eskortowana przez Michała zwinęła się do pracy i innych takich
-Michał zostawił u mnie masę rzeczy, zaczynając od brewiarzy, kończąc na stroiku do gitary i telefonie
-najwytrwalsi (Ja, Ania i Łukasz) do 15:00 graliśmy w gry strategiczne mojego brata, sprzątaliśmy i dojadaliśmy resztki. Muliło nas strasznie ale Ania nie dawała spać xD

no. o czymś zapomniałam?

Jak tylko się dowiem jak tu wrzucić zdjęcia, to to zrobię.

Offline

 

#2 2010-07-14 11:50:37

 Butch

Administrator

4010947
Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2010-07-01
Posty: 52
Punktów :   

Re: Grill - 30.06

Trzeba kiedyś to powtórzyć ;D

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.naruto1357.pun.pl www.pokeworldgame.pun.pl www.czeremuchy.pun.pl www.wolontariat.pun.pl www.the-dreamers.pun.pl